cze 12

Rowerami do świętego Józefa

W minioną sobotę – 12 czerwca nasza wspólnota pielgrzymowała na rowerach do kościoła stacyjnego p.w. św. Józefa w Jedni-Letnisko. Mimo niejednoznacznej prognozy, Pan Bóg obdarował nas piękną pogodą. Na miejscu ksiądz proboszcz tamtej parafii przybliżył nam historię kościoła, po czym odmówiliśmy wspólnie litanię do świętego Józefa oraz modliliśmy się w intencjach Ojca Świętego.

Czekało na nas także ognisko oraz wspólna zabawa i integracja. Jazda przez leśne drogi momentami nie należała do najłatwiejszych, jednak wszystko wynagrodziły nam lody nad zalewem. Wróciliśmy cali i zdrowi, a gdy ostatni rowerzysta wszedł do swojego domu zaczęło padać! Jak powiedział nasz ksiądz proboszcz “ręka Boża podtrzymywała chmury”!

Bogu dziękujemy za ten czas i Jego opiekę nad nami!