gru 25

Życzenia od księdza proboszcza

Drogim Parafianom, Sympatykom, Dobrodziejom i Ofiarodawcom, każdej Rodzinie – pragnę złożyć serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne:

Niech Jezus, który przyszedł z nieba na ziemię i stał się człowiekiem, rodząc się z Dziewicy Maryi będzie zawsze źródłem radości, pokoju, optymizmu wiary, jedności i szacunku w rodzinach oraz rozprasza wszelkie mroki życia.

Żłobek w każdej świątyni przybliża nam to historyczne i prawdziwe wydarzenie, gdzie Maryja i Józef, jako Rodzice stawiają na pierwszym miejscu Jezusa w ubogiej stajence, która tchnie prostotą i mądrością! W tym trudnym czasie, który jest próbą wytrwania w miłości Pana, “wejdźmy” z pasterzami do stajenki, aby po prostu przytulić się do Dzieciątka, aby na nowo przeżyć bliskość Boga, który kocha, przebacza, czeka, szuka i pragnie każdemu i każdej błogosławić na Nowy Rok Pański 2021, który w Kościele Powszechnym jest przeżywany pod opieką św. Józefa, który jest przykładem dla każdego mężczyzny, ojca i męża.

Błogosławieństwo Boga Wszechmogącego + Ojca i + Syna i + Ducha Świętego niech zstąpi na Was i pozostanie na zawsze.

Z darem Zdrowaśki!
ks. Roman Kotlimowski