wrz 19

Jerycho Rodzin w naszej parafii

W dniach 30.09 – 01.10. 2021 r. w parafii odbędzie się Jerycho Rodzin. Jest to wielka modlitwa w intencji rodzin. Naszą wspólnotę odwiedzi cudowny obraz Matki Boskiej Świętorodzinnej oraz relikwie. Obraz ukazuje Rodzinę Nazaretańską, zebraną przy stole podczas wieczornego posiłku. Niedawno beatyfikowany Kardynał Stefan Wyszyński podkreślał, że “(…) w życiu całej rodziny ludzkiej, najtrwalszą instytucją jest rodzina domowa”. W obecnych czasach, przeżywa ona kryzys, dlatego potrzebny jest szturm do Nieba o odnowienie oblicza polskich rodzin. Wielka modlitwa rozpoczęła się w naszej diecezji już 11 kwietnia i potrwa do 21 listopada. Obraz pielgrzymuje po wszystkich parafiach diecezji. I już 30 września zawita także u nas.

 

To ważne dla naszej diecezji wydarzenie rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 18:00. Od tej chwili w naszej świątyni będzie miała miejsce nieustanna, 24-godzinna adoracja. Niebawem pojawi się plan czuwania poszczególnych grup parafialnych i nabożeństw.

 

Wielką radością, ale też wyzwaniem będzie nocna adoracja. Dlatego bardzo zachęcamy do dobrowolnego zapisywania się na czuwanie w godzinach nocnych. Nie pozwól, aby Jezus został tej nocy sam. Link do formularza: https://forms.gle/69ydksDUYoeEujZW8