wrz 25

Grupy formacyjne młodzieży 2020/2021

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Rozpoczęliśmy nowy rok formacyjny w naszej parafii. Ze spotkaniami ruszyły: schola, ministranci, Ruch Światło-Życie (OAZA). Poniżej przedstawiamy terminy spotkań poszczególnych grup:

Liturgiczna Służba Ołtarza (ministranci):

Podział na bieżący rok formacyjny przedstawia się następująco:

• – Kandydaci, czyli wszyscy którzy chcą dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza, oraz ministranci młodsi (uczniowie do klasy 6 szkoły podstawowej włącznie) swoje spotkania będą mieli w sobotę o godzinie 10:00 w Kawiarence parafialnej.
  • – Ministranci starsi (po 6 klasie) oraz studenci – sobota, godzina 11:30 również w kawiarence (ul. Leśna 2A)

Schola

W tym roku łączymy scholę dziecięcą i młodzieżową. Zachęcamy wszystkich, którzy lubią śpiewać na spotkania.

• – Próby scholi odbywają się w piątek o godzinie 17:30 w Kawiarence.
  • – Swoim śpiewem wychwalamy Pana w każdą niedzielę o godzinie 9:00.

Ruch Światło-Życie (OAZA)

Ruch „Światło-Życie” to dzieło odnowy Kościoła oparte na modlitwie i wspólnocie. Twórcą „OAZY” był ks. Franciszek Blachnicki w 1954 r.
Zapraszamy na nasze spotkania formacyjne dzieci po 5 klasie, młodzież, studentów. Nie bój się przyjść sprawdzić na czym to polega! Jedno spotkanie nie zobowiązuje Cię do stałego uczestnictwa (podobnie jak w powyższych grupach)! Odwagi.

• – Rozpoczynamy Mszą Świętą w każdy poniedziałek o godzinie 17:00 (w poszczególnych miesiącach uczestniczymy także w nabożeństwach), następnie przechodzimy do Kawiarenki parafialnej na spotkanie formacyjne.

Oprócz akcji, działania i spotkań chcemy się razem modlić i dbać o relacje z Panem Bogiem, dlatego:

• – W każdy pierwszy czwartek miesiąca wszystkich członków wspólnot zapraszamy na wspólną Mszę Świętą.
  • W ostatni piątek miesiąca zapraszamy na adoracje. O godzinach będziemy informować na naszym profilu Facebook.