lis 30

Ogłoszenia duszpasterskie na I niedzielę Adwentu – B – 29.11.2020

1. Ojciec Święty Franciszek na audiencji środowej pozdrowił serdecznie Polaków i powiedział:” za kilka dni rozpocznie się okres Adwentu. Niech radosne oczekiwanie na przyjście Zbawiciela, który stał się człowiekiem podobnym do nas , napełni Wasze serca nadzieją i pokojem. Najświętsza Panna Maryja Niepokalana, którą będziecie czcić w waszych kościołach, odprawiając Msze Święte Roratnie, niech Wam towarzyszy w drodze do Narodzenia Syna Bożego. Z serca wam błogosławię!”.
  2. W tym tygodniu:                                                                                          – w poniedziałek – 30.11 – święto św. Andrzeja Apostoła

– w I-y czwartek miesiąca – 03.12 – św. Franciszka Ksawerego, adoracja NS od g. 16.00-1700 i modlitwa o powołania do służby Bożej z naszej parafii                                                                                                                                                                                                                – w I-y piątek miesiąca – 04.12 – św. Barbary, dz m i modlitwa wynagradzająca NSPJ za grzechy. Adoracja NS i spowiedź od g. 16.00. odwiedziny chorych będą ogłoszone.   w I-ą sobotę miesiąca – 05.12 – modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i po Mszy św. adoracja NS                                                                                                   – w niedzielę – 06.12 – św. Mikołaja, bpa o dobrym sercu i zatroskanym o radość każdego dziecka. Roraty każdego dnia o g. 7.00; 20 minut wcześniej Godzinki do NMP

1. 3. Dziś nie będzie Mszy św. w rycie trydenckim, ponieważ Ks. Dawid jest chory                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Kancelaria parafialna: wtorek i czwartek: 8.00-9.00; 17.30-18.30; w sobotę: 8.00-9.00. na wikariacie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        5. Dziękuję za waszą ofiarność, życzliwość, porządki przy kościele. Dziękuję Pani Bogusławie i P. Teresie za dekoracje na czas naszego codziennego Adwentu. Dziękuję za sprzątanie świątyni mieszkańcom z Piastowa: Agnieszka Kwiecień, Agnieszka Bocheńska, Barbara Alberska, Anna Pudzianowska, Julia Alberska i 120 zł na potrzeby Kościoła. Na sobotę 05.12 zapraszamy kolejne Rodziny z Piastowa.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          6. Życzenia dla Solenizantów i Jubilatów – oddajmy wszystko w ręce Niepokalanie Poczętej – niech Ona będzie źródłem pokoju serca, niech nasze rodziny zaufają do końca Bogu i bądźmy dla siebie życzliwi i nie ulegajmy pokusie. Szczęśliwego tygodnia. Szczęść Boże!
Intencje Mszy Świętych – 30. 11 – 06.12. 2020

Poniedziałek   –  30.11

7.00 +  Edytę – Lidię Lutek – gregorianka
7.00 + Stanisławę Witek w 7 dzień po śmierci – od Córek z Rodzinami